trening online: WALIDACJA SYSTEMÓW SKOMPUTERYZOWANYCH-ROZSZERZENIE DLA ZAAWANSOWANYCH-28.06

 

     trening online: 

WALIDACJA SYSTEMÓW SKOMPUTERYZOWANYCH

- ROZSZERZENIE DLA ZAAWANSOWANYCH

 

28 czerwca  2021 r.

 PROMOCJA: 890 PLN netto

PROMOCJA: 1 600 PLN netto przy zgłoszeniu 2 osób z firmy

 

Szkolenie obejmuje praktyczne podejście do zagadnień walidacji w aspektach mniej oczywistych takich jak CSA, integralności danych dla systemów skomputeryzowanych czy walidacji aplikacji mobilnych. Uczestnik takiego szkolenia powinien mieć przynajmniej rok doświadczenia w walidacji systemów skomputeryzowanych i posiadać wiedzę domenową przynajmniej na poziomie szkolenia Walidacja i utrzymanie systemów skomputeryzowanych.

 

Program szkolenia:

1.               Wstęp

2.               Computer System Assurance a Computer System Validation

3.               Integralność danych dla systemów komputerowych

4.               Integralność danych podczas projektowania systemu (typy kont, audit trail, kopie zapasowe)

5.               Integralność danych podczas użytkowania systemu (procesy operacyjne, zarządzanie zmianą, przegląd okresowy, przegląd dostępu użytkowników, przegląd audit trail)

6.               Integralność danych w przypadku wycofania systemu (migracja, archiwizacja, retencja danych, zniszczenie danych)

7.               Ocena integralności danych dla systemu

8.               Walidacja aplikacji mobilnych

9.               Cykl życia aplikacji mobilnej

10.         Architektura aplikacji mobilnych

11.         Walidacja systemów aplikacji mobilnych, definicja specyficznych wymagań, analiza ryzyka, zarządzanie dostawcą według GAMP

 

 

Formularz zgłoszeniowy

 

__________________________________________

 

EKPSERT: Absolwent Politechniki Koszalińskiej i Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie. Z walidacją systemów komputerowych związany od 2007 r. zarówno od strony dostawcy oprogramowania do zarządzania systemem jakości w środowisku GxP w roli szefa sekcji programistycznej jak i dyrektora departamentu rozwoju oprogramowania i wsparcia oraz jako głównego konsultanta ds. walidacji systemów komputerowych. Posiada duże doświadczenie w dziedzinie walidacji systemów komputerowych, w tym innowacyjnych praktyk walidacji z zastosowaniem Agile, kwalifikacji infrastruktury z uwzględnieniem chmury i wirtualizacji sieci, walidacji systemów mobilnych i automatyki z uwzględnieniem konceptu Pharma 4.0, integralności danych, systemów serializacji. Prowadzi również audyty zewnętrzne i oceny przygotowania firm pod kątem audytów GIF/EMA/FDAw zakresie walidacji systemów komputerowych. Jest aktywnym członkiem ISPE i GAMP.

 

 

Mają Państwo pytania? Prosimy o kontakt

 

Newsletter

Kontakt

W czym możemy pomóc?

Jeżeli mają Państwo pytania lub są zainteresowani otrzymywaniem informacji o organizowanych przez nas spotkaniach, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy: