Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy liderem konferencji, warsztatów i szkoleń dla branży farmaceutycznej.

Głównym celem jaki sobie stawiamy jest oferowanie sprawdzonych rozwiązań wynikających z naszych doświadczeń oraz praktyki w obszarze transferu wiedzy dla firm sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz produktów kosmetycznych.

Zawsze rozmawiamy o Państwa potrzebach i możliwościach. Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa. Ich wiedza i doświadczenie oraz nasze zaangażowanie zapewniają efektywne spotkanie o najwyższym standardzie. Skupiamy się nad każdym aspektem szkolenia. Wypracowaliśmy najlepsze praktyki. Każdy z realizowanych projektów traktujemy indywidualnie.

Działalność firmy koncentruje się na konferencjach, warsztatach, szkoleniach.

Organizujemy:


logo

Od lat jesteśmy liderem szkoleń branży farmaceutycznej na Polskim rynku!

INFOGRAFIKA111

JAK DZIAŁAMY?

Głównym celem jaki sobie stawiamy jest oferowanie sprawdzonych rozwiązań wynikających z naszych doświadczeń oraz praktyki w obszarze transferu wiedzy dla firm sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Zawsze rozmawiamy o Państwa potrzebach i możliwościach. Współpracujący z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa. Ich wiedza i doświadczenie oraz nasze zaangażowanie zapewniają efektywne spotkanie o najwyższym standardzie. Skupiamy się nad każdym aspektem szkolenia. Wypracowaliśmy najlepsze praktyki. Każdy z realizowanych projektów traktujemy indywidualnie.

ikona3
ikona2
ikona1

Zapraszamy do kontaktu razem znajdziemy
satysfakcjonujące rozwiązanie!

KONTAKT

Dlaczego Pharma Review?

Od 15 lat jesteśmy liderem szkoleń i warsztatów dla branży farmaceutycznej. Zawsze rozmawiamy o Państwa potrzebach i możliwościach. Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz praktykę w obszarze transferu wiedzy dla firm sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

WSPÓŁPRACUJEMY Z EKSPERTAMI

Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Ich wiedza i doświadczenie oraz nasze zaangażowanie zapewniają efektywne szkolenia o najwyższym standardzie.

PROFESJONALIZM

Skupiamy się nad każdym aspektem szkolenia. Wypracowaliśmy najlepsze praktyki a każdy z realizowanych projektów traktujemy indywidualnie.

ZADOWOLENI KLIENCI

Dowodem jakości naszej pracy są opinie najważniejszych recenzentów – naszych Klientów. Wysoka ocena naszych szkoleń motywuje nas do jeszcze lepszej pracy dla Państwa.

Blog

WIĘCEJ

DOKUMENTOWANIE JAKOŚCI W ZAKŁADZIE PRODUKUJĄCYM SUPLEMENT DIET

ZAPARSZAMY NA SZKOLENIE ONLINE: DOKUMENTOWANIE JAKOŚCI W ZAKŁADZIE PRODUKUJĄCYMSUPLEMENT DIET 13 maja 2021 r. (start 10.00) Koszt uczestnictwa w szkoleniu online: 690 PLN netto PROMOCJA: 590 PLN netto PROMOCJA: 1000 PLN netto przy zgłoszeniu 2 osób z firmy PROGRAM SZKOLENIA: Wytyczne przepisów prawa odnośnie produkcji żywności w tym suplementów diet - Codex Alimentarius - Biała Księga Bezpiecze[…]

PRODUKCJA WYROBÓW MEDYCZNYCH W ŚWIETLE ROZPORZĄDZENIA EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 (MDR)

Zapraszamy na szkolenie online: PRODUKCJA WYROBÓW MEDYCZNYCHW ŚWIETLE ROZPORZĄDZENIA EUROPEJSKIEGOI RADY (UE) 2017/745 (MDR) 24 maja 2021 r. (start 10.00) Koszt uczestnictwa w szkoleniu online: 690 PLN netto PROMOCJA: 590 PLN netto PROMOCJA: 1000 PLN netto przy zgłoszeniu 2 osób z firmy PROGRAM SZKOLENIA: Wyrób medyczny zgodnie z wytycznymi przepisów prawa - Lek, kosmetyk i wyrób medyczn[…]

Nasi Partnerzy