WARSZTATY I SZKOLENIA OTWARTE

Zapraszamy na organizowane przez Pharma Review szkolenia i warsztaty otwarte. Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa.

SZKOLENIA BRANŻOWE

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szkoleń branżowych. Tematy szkolenia i poruszane zagadnienia dopasowujemy do specyfiki branży, poziomu zaawansowania, potrzeb szkoleniowych oraz strategii Firmy.

KONFERENCJE BRANŻOWE

Od ponad 15 lat organizujemy wysoko cenione konferencje dla branży farmaceutycznej. Współpraca z wybitnymi Ekspertami pozwala nam na poruszanie aktualnej tematyki oraz wymiany doświadczeń w gronie specjalistów.

JAK DZIAŁAMY?

Głównym celem jaki sobie stawiamy jest oferowanie sprawdzonych rozwiązań wynikających z naszych doświadczeń oraz praktyki w obszarze transferu wiedzy dla firm sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Zawsze rozmawiamy o Państwa potrzebach i możliwościach. Współpracujący z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa. Ich wiedza i doświadczenie oraz nasze zaangażowanie zapewniają efektywne spotkanie o najwyższym standardzie. Skupiamy się nad każdym aspektem szkolenia. Wypracowaliśmy najlepsze praktyki.
Każdy z realizowanych projektów traktujemy indywidualnie.

ikona1
ikona2
ikona3
INFOGRAFIKA111

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zapisz się na szkolenia

 

KONTAKT

Dlaczego Pharma Review?

Od 15 lat jesteśmy liderem szkoleń i warsztatów dla branży farmaceutycznej. Zawsze rozmawiamy o Państwa potrzebach i możliwościach. Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz praktykę w obszarze transferu wiedzy dla firm sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

WSPÓŁPRACUJEMY Z EKSPERTAMI

Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Ich wiedza i doświadczenie oraz nasze zaangażowanie zapewniają efektywne szkolenia o najwyższym standardzie.

PROFESJONALIZM

Skupiamy się nad każdym aspektem szkolenia. Wypracowaliśmy najlepsze praktyki a każdy z realizowanych projektów traktujemy indywidualnie.

ZADOWOLENI KLIENCI

Dowodem jakości naszej pracy są opinie najważniejszych recenzentów – naszych Klientów. Wysoka ocena naszych szkoleń motywuje nas do jeszcze lepszej pracy dla Państwa.

Blog

WIĘCEJ

SZKOŁA MIKROBIOLOGII FARMACEUTYCZNEJ

SZKOŁA MIKROBIOLOGII FARMACEUTYCZNEJ Miejsce: Warszawa Terminy zjazdów: 16-17 listopada i 14-15 grudnia 2020 r. Szanowni Państwo! Z wielką przyjemnością mamy możliwość zaproszenia Państwa na kolejną edycję kursu Mikrobiologii farmaceutycznej pod nazwą Szkoła mikrobiologii farmaceutycznej . Prezentowany kurs składający się z 4 niezależnych szkoleń poświęcony jest praktyce mikrobiologicznej w wy[…]

wakacyjny webinar: PRODUKCJA SUPLEMENTÓW DIET W ŚWIETLE WYTYCZNYCH POLSKIEJ FEDERACJI PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI W CZASIE TRWANIA EPIDEMII KORONAWIRUSA

Zapraszamy na szkolenie online: PRODUKCJA SUPLEMENTÓW DIET W ŚWIETLE WYTYCZNYCH POLSKIEJ FEDERACJI PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI W CZASIE TRWANIA EPIDEMII KORONAWIRUSA 20 sierpnia 2020 r. Koszt uczestnictwa: 490 PLN netto * Promocja: przy zgłoszeniu do 31 lipca 440 PLN netto Start 10.00 (około 5-6 godzin) ______________________ Odpowiedzialność i zasady postępowania pracowników zakładów pr[…]
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
ZORGANIZOWANYCH SZKOLEŃ
0
ZORGANIZOWANYCH KONFERENCJI
0
ZORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW

Nasi Partnerzy