KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI SZKOLEŃ

Strona 1 z 0 >  >>

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem informujemy, że odwołaliśmy wszystkie szkolenia otwarte zaplanowane do końca marca 2020.  Szkolenia te zostały przełożone na kolejne miesiące, a ich listę znajdą Państwo pod linkiem  AKTUALNY KALENDARZ SZKOLEŃ

 

SZKOLENIA OTWARTE ONLINE

Dbając o Państwa zdrowie i komfort, jeśli zaistnieje taka potrzeba, od kwietnia  uruchomimy szkolenia otwarte w wersji online.  Szkolenia będą gwarantem bezpieczeństwa dla Was i dla Eksperta.  Zaoszczędzą Państwo również swój czas. Szkolenia będą prowadzone "na żywo". Uczestnik dostanie swój login.  Na ekranie zobaczą Państwo transmisję szkolenia równolegle z prezentacją. Będzie również możliowość zadania pytania poprzez czat.

Jeśli mają  Państwa dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Proszę złożyć zapytanie o  szkolenie online

 

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz w odpowiedzi na liczne zapytania  dotyczące możliwości przeprowadzenia szkoleń, zapraszamy do składania zapytań na szkolenia zamknięte.

Nasi Eksperci w miarę możliwości przyjadą do Państwa i zrealizują szkolenie w małej grupie, w dogodnym dla Państwa terminie.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE RÓWNIEŻ MOŻEMY ZREALIZOWAĆ W  WERSJI ONLINE

Proszę złożyć zapytanie na  szkolenie zamknięte

 

INDYWIDUALNE KONSULTACJE TELEFONICZNE

Proponujemy również indywidualne konsultacje telefoniczne, które nasi eksperci przeprowadzą po wcześniej ustalonym z Państwem terminie

Proszę  złożyć zapytanie na  konsultację telefoniczną

 

ZAKUP MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH

Informujemy również o możliwości zakupu materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej lub w firmie drukowanej.

Proszę  złożyć zapytanie o możliwości zakupu materiałów szkoleniowych

 

Zespół Pharma Review